چگونه بازدید وب سایت را در یک ماه افزایش دهیم

آیا می دانید.  چیزهای جالب در مورد ترافیک وب سایت چیست؟

 • همه موارد از جمله محتوای وب سایت، طراحی وب سایت یکنواخت هستند، ترافیک وب سایت واجد شرایط بیشتر برابر است با سرنخ ها، مشتریان و درآمد بیشتر به طور همزمان.
 • راه‌های متعددی برای افزایش ترافیک وب‌سایت وجود دارد، از بهره‌برداری از بینش مخاطبان گرفته تا استفاده از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال تا کاوش در طیف وسیعی از تاکتیک‌های آفلاین.

ایجاد ترافیک وب سایت شما در سال 2022 کار آسانی نیست. در این دوران در حال توسعه، کسب‌وکارها با حجم فزاینده‌ای از محتوای آنلاین منحصربه‌فرد و جذاب همراه با تغییرات مداوم موتورهای جستجو مانند گوگل و به‌روزرسانی‌های مداوم الگوریتم از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مختلف مانند فیس‌بوک، توییتر و غیره مواجه هستند.

اما از آنجایی که در یک صنعت رقابتی هستید، بسیار ضروری است که شما بر سایر وب سایت های معتبر مسلط باشید. با این حال، هنوز هم می‌توانید تعداد زیادی ترافیک وب‌سایت را با یک استراتژی بازاریابی محتوای مدبرانه که حول محور تولید محتوایی با کیفیت، همیشه سبز و مشتری‌دار است، به دست آورید. تیم ما اخیراً فهرستی از موفق ترین راه ها برای دریافت 1 میلیون بازدید ارگانیک در ماه از وب سایت شما تهیه کرده است.

مقاله به شما کمک می کند تا در مورد:

 • چرا ترافیک وب سایت مهم است؟
 • چه نکاتی برای رسیدن به 1 میلیون بازدید کننده در ماه وجود دارد؟

چرا ترافیک وب سایت برای کسب و کار شما مهم است؟

چندین چیز وجود دارد که اهمیت ترافیک وب سایت را برای تجارت شما بیان می کند، مانند:

 • محتوای اطلاعاتی و جذاب
 • ساختمان با نام تجاری
 • ایجاد یک قیف ترافیک به وب سایت اصلی ما
 • تقویت دامنه

برای اینکه در صدر رقابت قرار بگیرید، لازم است که کسب و کار شما برای صدها هزار کلمه کلیدی رتبه خوبی داشته باشد. شما باید بیشتر روی کلمات کلیدی مرتبط خود تمرکز کنید تا افراد بیشتری بتوانند وب سایت شما را به راحتی پیدا کنند.

الکسا

اکنون باید از خود بپرسید که چرا ترافیک ارگانیک برای نتایج بهتر بسیار مهم است؟ منابع متعددی مانند حفظ کمپین های رسانه های اجتماعی، ایجاد کمپین های ایمیل و منابع مختلف دیگری وجود دارد که به شما کمک می کند تا ترافیک ارگانیک را در وب سایت خود دریافت کنید. هیچ منبع دیگری قدرتمندتر یا تکرارپذیرتر از گوگل وجود ندارد. امروزه، مردم بیشتر به دنبال اطلاعات خود در گوگل هستند، بنابراین به عنوان یک فرد تجاری باید اطمینان حاصل کنید که آنها را در جایی که هستند ملاقات می کنید.

با این حال، ترافیک ارگانیک بیش از هر منبع دیگری یک “مانع” برای هر شرکت است. همچنین، شما همچنین می توانید تغییراتی را در رتبه بندی وب سایت خود تجربه کنید، زیرا گوگل همچنان الگوریتم خود را به روز می کند.

راه های موفقیت آمیز برای دریافت 1 میلیون بازدید ارگانیک در ماه از وب سایت شما چیست؟

راه های موفقیت آمیز برای دریافت 1 میلیون بازدید ارگانیک در ماه از وب سایت شما عبارتند از:

 • دنبال کردن رسانه های اجتماعی خود را به طور موثر گسترش دهید – گسترش رسانه های اجتماعی فقط یک نیاز برای همه چیز در عصر حاضر است. به این دلیل است که رسانه های اجتماعی کم کم به ابزار جدیدی برای بازاریابی تبدیل می شوند. با این حال، ایجاد یک فالوور خوب در رسانه های اجتماعی می تواند مشکل باشد، اما می تواند نتایج فوق العاده ای برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد. در این مرحله، تقریباً 10 تا 20 درصد از ترافیک یک وب سایت تنها از شبکه های رسانه های اجتماعی می آید و آن را به حدود 300 تا 500 هزار بازدید صفحه در ماه تبدیل می کند.

به منظور گسترش و استفاده از شبکه های رسانه های اجتماعی خود، باید روی ثبات آن تمرکز کنید زیرا کلید اصلی آن است. همچنین، مطمئن شوید که شبکه‌های شما دارای تصاویر، سرفصل‌ها، پیوندها و پست‌های مشابهی هستند. حفظ این یکنواختی به این معنی است که همه بازدیدکنندگان یا مشتریان بالقوه شما می توانند محتوای شما را در هر پلتفرم رسانه اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام ببینند. با این حال، در حین انجام این کار، باید اطمینان حاصل کنید که همه پست‌های شما دارای هشتگ هستند، در غیر این صورت ممکن است تعداد زیادی از ترافیک ارگانیک را از طریق سایت‌های رسانه‌های اجتماعی از دست بدهید .

 • استراتژی‌های تعامل رسانه‌های اجتماعی خود را تقویت کنید – به یاد داشته باشید، فقط با حفظ نمایه‌های با کیفیت رسانه‌های اجتماعی، باید بیرون بروید و با مردم در این پلتفرم‌ها/شبکه‌ها تعامل داشته باشید. گروه‌های فیس‌بوک تا حد زیادی جایگزین نیاز به انجمن‌ها شده‌اند و همچنین سهولت دسترسی به جمعیت‌های خاص را افزایش داده‌اند.

در همین حال، توییتر ردیابی روندها و کلمات کلیدی مخاطبان هدف شما را بسیار آسان کرده است . بین این دو مسیر همراه با بهینه سازی موتورهای جستجو و هشتگ های هدفمند، می توانید مستقیماً با افرادی که ممکن است به وب سایت شما علاقه مند هستند صحبت کنید.

به خاطر داشته باشید که نوعی تعامل و اطلاع رسانی رایگان است و با جذب اعضای بیشتر برای دنبال کنندگان خود سودمندی بالایی دارد.

 • سعی کنید از استراتژی های سئو قوی پیروی کنید – سئو ترافیک زیادی را به وب سایت شما جذب می کند. با این حال، داشتن یک استراتژی عالی سئو به شما کمک می کند تا در همه موتورهای جستجو به شکلی اصلی و شخصی تر رتبه بندی کنید. استراتژی سئوی شما باید به عمودهایی بستگی داشته باشد که به نیازهای شما و جایگاه وب سایت شما نزدیک هستند. عوامل کلیدی که شما باید برای بهینه سازی موتور جستجوی بهینه بر روی آنها تمرکز کنید به دو بخش خاص بستگی دارد:

 • سئوی درون صفحه : تلاش‌های شما برای سئوی On-Page شامل تمام ابتکاراتی است که برای بهینه‌سازی داخلی وب‌سایت خود انجام می‌دهید تا به نتایج دلخواه برسید. این فرآیندها شامل بهینه‌سازی سازگاری با موبایل، تغییرات ناوبری و عملکرد و عملکردهای اصلی بیشتر مانند کانال‌گذاری ویژگی‌ها است.
 • سئوی خارج از صفحه سئوی خارج از صفحه شامل لینک سازی و ارسال مهمان و هر چیز دیگری است که شما به صورت خارجی یا خارج از وب سایت خود انجام می دهید تا سایت را مطابق ترجیحات موتور جستجو بهینه کنید.
 • همیشه روی ایجاد محتوای جذاب تمرکز کنید – محتوا کلید رتبه بندی هر وب سایت است. اگر محتوا را پست نمی‌کنید، ویژگی‌ها را به‌روزرسانی نمی‌کنید و در کل به فراتر از انتظارات مردم ادامه می‌دهید، اولین بازدیدکنندگان ماه گذشته، بینندگان بازگشتی این ماه نخواهند بود. این را می توانید در چندین اپلیکیشن تجربه کنید که بیشتر آمارهای مهم کاربران فعال ماهانه و کاربران فعال روزانه است. ساختن این کاربران و خوانندگان محتوا می تواند به شما کمک کند که بازدیدهای مکرر ماهانه از صفحات یکسان داشته باشید، اما از شما می خواهد که آنها را تحت تاثیر قرار دهید.

نتیجه گیری

اکنون که به این چارچوب برای موفقیت مجهز شده اید، می توانید بلافاصله بروید و اجرای همان را شروع کنید. به یاد داشته باشید، راز واقعی موفقیت در سرسختی و سخت کوشی مستمر نهفته است و این چیزی است که در واقع به شما کمک می کند تا آنجا بروید و موفق شوید. ما فقط تکنیک های خاصی را در اختیار شما قرار داده ایم که می تواند به شما کمک کند تا به هدف خود برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت خود برسید.

موفقیت واقعی در تلاش شما برای اجرای این استراتژی ها به روش درست و در زمان مناسب نهفته است. این چیزی است که از همه مهمتر است! بنابراین، صرفاً پشت سر گذاشتن پیوندها یا تمرکز صرفاً روی ایجاد محتوای عالی ، فقط برای رسیدن به بیش از 1 میلیون بازدیدکننده مفید نیست. شما باید ترکیبی از هر دو را داشته باشید تا روشی معتبر برای دریافت بهترین پاداش ممکن در تلاش خود ایجاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *