12 راه آسان برای افزایش ترافیک وب سایت

چگونه می توانم ترافیک وب سایت خود را افزایش دهم؟ این سؤال اغلب توسط صاحبان مشاغل یا بازاریاب هایی است که می خواهند مشتریان بیشتری به دست آورند. از این گذشته، وقتی ترافیک وب سایت را افزایش می دهید، مشتریان بالقوه خود را نیز افزایش می دهید و فروش خود را افزایش می دهید.

به هر حال، راه های آسان زیادی برای افزایش ترافیک وب سایت وجود دارد. امروز در مورد 12 مورد از آنها صحبت خواهیم کرد. بنابراین، برای یادگیری بیشتر از کارشناسان آماده شوید!

در اینجا 12 راه آسان برای افزایش ترافیک وب سایت شما وجود دارد

 • تبلیغات اهرمی
 • از رسانه های اجتماعی استفاده کنید
 • محتوایی را که بازاریابی می کنید تغییر دهید
 • محتوا را با عناوین جذاب منتشر کنید
 • سئوی درون صفحه خود را نادیده بگیرید
 • از وبلاگ نویسی مهمان استفاده کنید
 • دیگران را تشویق کنید تا یک وبلاگ مهمان در وب سایت شما منتشر کنند
 • محتوای خود را در لینکدین منتشر کنید
 • یک ساختار پیوند داخلی استثنایی داشته باشید
 • از بازاریابی ایمیلی استفاده کنید
 • اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما واکنش گرا است
 • اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما سریع بارگیری می شود

قبل از اینکه به این روش‌ها برای افزایش سریع ترافیک وب‌سایت بپردازیم، بیایید مطمئن شویم که به همان صفحه نگاه می‌کنیم…

ترافیک وب چیست؟

ترافیک وب سایت معمولاً با تعداد صفحاتی که کاربران یا بازدیدکنندگان وب سایت در سایت شما بازدید می کنند تعیین می شود. اساساً، میزان داده‌ای که توسط این بازدیدکنندگان به وب‌سایت شما ارسال و دریافت می‌شود، همچنین به عنوان «جلسات کاربر» شناخته می‌شود.

به یاد داشته باشید که ترافیک وب سایت لزوماً شامل ترافیکی نمی شود که از ربات های موتور جستجو می آید.

اکنون، بیایید در مورد راه هایی صحبت کنیم که به شما در افزایش ترافیک وب کمک می کند. بیا شروع کنیم با…

1. تبلیغات اهرمی
ما ابتدا به تبلیغات نگاه می کنیم زیرا در بین همه تبلیغات واضح ترین است. می بینید، جستجوی پولی، تبلیغات نمایشی و تبلیغات رسانه های اجتماعی همگی راه های موثری برای جذب بازدیدکنندگان برای هجوم به وب سایت شما هستند. به علاوه، تبلیغات به شما کمک می کند تا با قرار دادن وب سایت خود در مقابل مشتریان ایده آل خود، برند خود را بسازید.

حال به یاد داشته باشید که هر پلتفرم تبلیغاتی مزایا و معایبی دارد. بنابراین، قبل از پرداخت هزینه تبلیغات، ابتدا اهداف خود را روشن کنید – آیا فقط به دنبال افزایش ترافیک وب هستید یا تبدیل های خود را نیز افزایش دهید؟

اگر چندان مطمئن نیستید، با کارشناسان تبلیغات مشورت کنید تا یک استراتژی تبلیغاتی موثر داشته باشید.

2. از رسانه های اجتماعی استفاده کنید
تولید محتوای عالی و امید به اینکه مردم آنها را پیدا کنند به شما اجازه نمی دهد در دراز مدت برنده بازی شوید. شما باید فعال و اجتماعی باشید. بنابراین، از رسانه های اجتماعی استفاده کنید زیرا می تواند یکی از محرک های اصلی ترافیک بالای وب سایت شما باشد.

به تبلیغ محتوای خود در رسانه های اجتماعی ادامه دهید و در هر یک از حساب های خود فعال شوید – برای ایجاد اعتماد در بحث های دنبال کنندگان خود شرکت کنید. هنگامی که آنها به شما اعتماد کردند، به احتمال زیاد روی پیوندهایی که می خواهید آنها را بررسی کنند کلیک می کنند، و زمانی که با چیزی در مورد محصول یا خدمات شما روبرو شوند، وب سایت شما را به خاطر خواهند آورد.

3. محتوایی را که بازاریابی می کنید تغییر دهید
بازاریابی محتوا واقعاً یک فرمول یکسان و جادویی ندارد. بنابراین، باید محتوایی را که در وب سایت خود منتشر می کنید، تغییر دهید، به خصوص اگر آنها را در رسانه های اجتماعی و سایر وب سایت های جمع کننده به اشتراک می گذارید.

به قالب و طول محتوای خود توجه کنید و تا آنجا که می توانید آنها را تغییر دهید تا بتوانید برای انواع مختلف خوانندگان یا مصرف کنندگان محتوا جذابیت داشته باشید – پست وبلاگ کوتاه تر و مبتنی بر اخبار را همراه با محتوای راهنما با فرم طولانی توزیع کنید. ویدیوهای ضبط شده را همراه با پخش زنده تولید کنید، اینفوگرافیک ها و سایر دارایی های بصری و نوشتاری مبتنی بر داده را منتشر کنید تا تأثیر قابل توجهی بر خوانندگان خود داشته باشید.

4. محتوا را با عناوین جذاب منتشر کنید
وقتی صحبت از جذب ترافیک به وب سایت شما می شود، احتمالاً سرفصل ها مهمترین بخش محتوای شما هستند. این اولین خطی است که بازدید کننده بالقوه وب سایت شما خواهد خواند. بنابراین، اگر عناوین شما به اندازه کافی قانع کننده یا جذاب نباشند، مهم نیست که محتوای شما چقدر جامع و جذاب باشد، به احتمال زیاد خوانده نمی شود.

می‌توانید نوشتن چندین عنوان مختلف را تمرین کنید تا بتوانید قبل از انتشار هر محتوای خاصی، تیترهایی را که بیشترین ترافیک را به وب‌سایت شما وارد می‌کند، بیابید.

5. سئوی درون صفحه خود را نادیده بگیرید
بهینه سازی موتورهای جستجو یکی از راه های ضروری برای افزایش ترافیک وب سایت است. با این حال، واقعاً به این آسانی نیست زیرا سئو اغلب به ترفندها و تمرین‌های دقیق نیاز دارد تا صفحات وب شما را در بالای صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) نگه دارد تا مردم وب‌سایت شما را ببینند و روی آن کلیک کنند. ممکن است به تعدادی متخصص سئو نیاز داشته باشید تا بازی را برای شما اجرا کنند.

به یاد داشته باشید که مردم تمایل دارند روی اولین نتایج کلیک کنند که در آن نتایج رتبه اول 71٪ از کل کلیک ها را به خود اختصاص می دهند. بنابراین، محتوای خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و سئوی صفحه خود را ثابت کنید – توضیحات متا خود را بهبود بخشید، سرفصل های خود را تغییر دهید، متن های جایگزین را به تصاویر خود اضافه کنید، ساختار پیوند داخلی بهتری به دست آورید، و مطمئن شوید که کلمات کلیدی و کلمات کلیدی مرتبط خود را متمرکز کنید. به صورت کم و یکنواخت در سراسر محتوای شما پراکنده می شوند.

6. از وبلاگ نویسی مهمان استفاده کنید
ببینید، بیشتر مردم ممکن است بگویند که وبلاگ نویسی مهمان مرده است… اما حقیقت این است که آنها ممکن است قدرت وبلاگ نویسی مهمان موثر را درک نکرده باشند. انتشار یک پست مهمان در یک وب سایت معتبر و معتبر می تواند ترافیک وب سایت را به سرعت افزایش دهد و در دراز مدت – مدت ها پس از انتشار پست مهمان – ترافیک بیشتری را به وب سایت شما وارد می کند.

بنابراین، جستجوی وب‌سایت‌های مرتبط را با دنبال‌کنندگان خوب در جایگاه خود آغاز کنید و با آنها تعامل کنید. اساساً، وب‌سایتی با بیشترین تعامل ایده‌آل‌ترین وب‌سایت برای ایمن‌سازی پست وبلاگ مهمان است. هنگامی که با افزودن برخی بینش ارزشمند در بخش نظرات پست های وبلاگ آنها، مشارکت قابل توجهی را به صاحبان وب سایت نشان دادید، می توانید شروع به ارسال پیشنهاد برای آنها کنید.

7. دیگران را تشویق کنید تا یک وبلاگ مهمان در وب سایت شما منتشر کنند
شما باید افراد دیگر را نیز به وبلاگ مهمان در وب سایت خود دعوت کنید، زیرا وبلاگ نویسی مهمان بیشتر شبیه یک خیابان دو طرفه است تا یک خیابان – وقتی از افراد در جایگاه خود دعوت می کنید تا وبلاگ مهمان را در وب سایت خود منتشر کنند، به احتمال زیاد آنها را به اشتراک می گذارند. پست آنها به رسانه های اجتماعی و پیوند به مقاله مهمان آنها در پست های وبلاگ آینده آنها. اگر این اتفاق بیفتد، مطمئناً ترافیک باکیفیتی از این منابع مرتبط دریافت خواهید کرد.

اطمینان حاصل کنید که هر محتوای ارسال شده با محتوای اصلی با کیفیت بالا و بدون لینک های هرزنامه باشد تا از جریمه های سنگین موتورهای جستجو برای تحمل وبلاگ نویسی مهمان با کیفیت پایین جلوگیری کنید.

8. محتوای خود را در لینکدین منتشر کنید
لینکدین تنها راهی برای یافتن شغل نیست، بلکه اکنون به یک پلتفرم انتشارات ارزشمند به جز بزرگترین شبکه حرفه ای جهان تبدیل شده است. بنابراین، شما باید به طور منظم محتوای خود را در لینکدین منتشر کنید تا ترافیک وب سایت را افزایش دهید، به خصوص اگر هدف شما بازدیدکنندگان وب سایت حرفه ای باشد.

این تمرین همچنین می تواند به شما کمک کند تا ارزش پروفایل خود را در صنعت خود افزایش دهید، به خصوص اگر دنبال کنندگان قابل توجهی دارید.

9. ساختار پیوند داخلی استثنایی داشته باشید
ساختار پیوند داخلی شما بر ترافیکی که سایر صفحات وب در وب سایت شما دریافت می کنند تأثیر می گذارد. بنابراین، هنگام ایجاد و انتشار محتوا، مطمئن شوید که به دنبال فرصت هایی باشید که در آن بتوانید به صورت داخلی به صفحات دیگر در سایت خود پیوند دهید.

یک ساختار پیوند داخلی خوب نه تنها سئوی شما را تقویت می کند، بلکه با هدایت افراد به سایر صفحات مرتبط در سایت شما، ترافیک وب سایت را نیز به سرعت افزایش می دهد. علاوه بر این، می تواند یک تجربه کاربری عالی ایجاد کند.

10. از بازاریابی ایمیلی استفاده کنید
از فهرست غنی مشترکین ایمیلی که در حال حاضر دارید غافل نشوید، فقط به این دلیل که بیش از حد بر جذب مشترکین جدید تمرکز کرده اید.

ایمیل مارکتینگ مرده نیست و فکر نمی‌کنم که باشد – می‌تواند ابزار قدرتمندی باشد، به‌ویژه زمانی که به مردم یادآوری می‌کند که محصول یا خدمات جدیدی دارید، یا محتوای جدیدی که ممکن است به آن علاقه داشته باشند، یا یک محصول جدید. پیشنهادی که می توانند از آن استفاده کنند. آنها فقط باید از وب سایت شما بازدید کنند تا آن را دریافت کنند. به یاد داشته باشید که حتی یک کمپین ایمیل نسبتاً موفق می تواند افزایش ترافیک وب را افزایش دهد.

11. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما واکنش گرا است
برای بیان واضح، افراد بسیار بیشتری از دستگاه های تلفن همراه برای بازدید از وب سایت ها استفاده می کنند تا از رایانه های رومیزی. بنابراین، بسیار مهم است که وب سایت شما به انواع رایانه ها، به ویژه دستگاه های تلفن همراه، پاسخگو باشد.

به یاد داشته باشید که افراد آنلاین از نظر زمان فقیر هستند و به احتمال زیاد حوصله زیادی برای تحمل یک سایت بی پاسخ ندارند.

اطمینان از اینکه مردم می توانند به راحتی و به راحتی به وب سایت شما دسترسی داشته باشند در حالی که از طیف متفاوتی از دستگاه ها استفاده می کنند می تواند به معنای موفقیت و شکست تلاش شما برای دستیابی به افزایش ترافیک وب باشد.

12. مطمئن شوید که وب سایت شما به سرعت بارگذاری می شود
به گزارش Kissmetric، کاربران وب سایت در سراسر جهان انتظار دارند که وب سایت ها در کمتر از 2 ثانیه بارگیری شوند و اگر بیش از 3 ثانیه طول بکشد، سایتی را ترک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *