10 ابزار برای افزایش ترافیک وب سایت

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید، “من با میزان ترافیکی که به وب سایت خود دارم مشکلی ندارم. من دیگر نیازی ندارم.» نه؟ البته که نه. شما همیشه بیشتر می خواهید. حتی اگر ترافیک بسیار خوبی به سایت خود داشته باشید (و تبریک می گویم)، همیشه جایی برای پیشرفت وجود دارد. اگر برای به دست آوردن اعداد خوب تلاش می کنید، قطعاً گزینه هایی برای کارهایی که می توانید انجام دهید وجود دارد. در هر صورت، به مکانی که در آن هستید بسنده نکنید.

اساس یک کسب و کار موفق داشتن ترافیک وب سایت عالی است. بدون ترافیک، هیچ چیز دیگری واقعاً مهم نیست. شما به افرادی نیاز دارید که بیایند و از سایت شما بازدید کنند تا این فرصت را داشته باشید که آنها را به مشتری تبدیل کنید.

امروز ما بر روی آن تمرکز می کنیم. امروز همه چیز در مورد ترافیک وب سایت است! تاکتیک ها و ابزارهای زیادی وجود دارد که به بهبود جریان کلی ترافیک وب سایت شما کمک می کند. از جذب بازدیدکنندگان جدید گرفته تا هدف‌گیری مجدد بازدیدکنندگان قبلی، گزینه‌های زیادی در مورد ترافیک خود دارید. در اینجا بهترین 10 ابزار برای افزایش ترافیک وب سایت را انتخاب می کنیم.

1.Linktree

اینستاگرام به منبعی بی‌ارزش برای بسیاری از برندهای تجارت الکترونیک و تولیدکنندگان محتوا تبدیل شده است، اما یکی از ایراداتی که همه از آن شکایت دارند، ناتوانی در افزودن لینک‌های قابل کلیک به پست‌ها است. مطمئناً وقتی محتوای جدیدی دریافت می کنید که در حال تبلیغ آن هستید و فقط یک پیوند برای استفاده در صفحه بیو خود دارید، آزاردهنده می شود. در حالی که می‌توانید هر بار که محتوای جدید دریافت می‌کنید آن را به‌روزرسانی کنید، این همیشه گزینه خوبی نیست زیرا ممکن است افراد پست‌های قدیمی را مشاهده کنند و بخواهند آن محتوا را به‌جای آخرین محتوای پست (مثلا) ببینند.

اینجاست که Linktree وارد می شود! این به شما امکان می دهد یک پیوند بهینه ایجاد کنید که می توانید در بیو خود از آن استفاده کنید و سپس به صفحات متعددی پیوند می دهد. شما بر پیوند Linktree خود کنترل کامل دارید – می توانید هر پیوندی را که می خواهید اضافه کنید و آنها را به هر ترتیبی قرار دهید (و به راحتی آنها را مرتب کنید). محصول جدیدی دارید؟ پیوند به آن! ویدیوی جدید منتشر شود؟ پیوند به آن! پست وبلاگ جدید منتشر شد؟ پیوند به آن! شما ایده را دریافت می کنید.

به جای اینکه امیدوار باشید مخاطبان اینستاگرام شما راه خود را به وب سایت شما باز کنند، با ایجاد لینک Linktree خود و افزودن آن به بیو اینستاگرام خود، این کار را برای آنها آسان کنید. با چند ضربه آنها می توانند به هر یک از محتوای شما دسترسی داشته باشند، که مطمئناً ترافیک خوبی به شما می دهد.

2.SEMRush

ترافیک ارگانیک برای وب سایت ها بسیار مهم است و SEMRush می تواند به شما کمک کند محتوا و کلمات کلیدی خود را بهینه کنید تا در صفحات نتایج رتبه بالاتری داشته باشید و ترافیک ارگانیک بیشتری را به وب سایت خود وارد کنید. به ویژه، ما عاشق ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی آنها هستیم که به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را پیدا کنید که رتبه بندی آنها آسان تر باشد.

SEMRush خیلی بیشتر از تحقیق کلمات کلیدی انجام می دهد، از جمله به شما در ترافیک پولی کمک می کند. در واقع، این یکی از کامل ترین ابزارهای سئو موجود است و یکی از موارد مورد علاقه ما است. وب سایت خود را ردیابی کنید و همچنین رقبای خود را ردیابی کنید تا ببینید آنها برای چه رتبه‌بندی می‌شوند و ببینید آیا می‌توانید فرصتی برای کلمات کلیدی منحصربه‌فرد پیدا کنید تا سعی کنید و خودتان را هدف قرار دهید.

موتورهای جستجو مانند گوگل همچنان محبوب ترین راه برای جستجوی افراد برای محصولات و محتوای جدید هستند . به نفع شماست که مطمئن شوید در جستجو به درستی بهینه شده اید و SEMRush می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. نتیجه؟ ترافیک ارگانیک بسیار بیشتری به وب سایت شما به طور منظم.

3.MailerLite

ایمیل مارکتینگ همچنان یک راه محبوب برای جذب مخاطبان شماست و زمانی که به درستی انجام شود، راهی عالی برای افزایش ترافیک وب سایت است. شما رقابت زیادی در مورد صندوق ورودی ایمیل دارید ، اما یکی از راه های عالی برای کمک به برجسته شدن نام تجاری خود استفاده از برنامه ای مانند MailerLite است.

MailerLite یک پلتفرم بازاریابی ایمیلی عالی است که به برندها اجازه می‌دهد به راحتی ایمیل‌های بسیار زیبایی را که مردم واقعاً می‌خواهند باز کنند و به آن‌ها نگاه کنند، جمع آوری کنند. سازنده کشیدن و رها کردن آن‌ها این امکان را برای هر برندی ایجاد می‌کند که ایمیل‌های جذابی ایجاد کند، بدون نیاز به دانش کدنویسی یا طراح گرافیک.

ما همچنین عاشق این ابزار هستیم زیرا فرصت‌های اتوماسیون عالی دارد و به راحتی با تمام پلتفرم‌ها و سرویس‌های وب برتر مانند Shopify، WordPress، OptinMonster، SquareSpace و موارد دیگر ادغام می‌شود.

چند کمپین ایمیلی را برنامه ریزی کنید که محصولات جدید، محتوای جدید یا هدایای جدید را برجسته می کند (فقط به نام چند مورد). از ویژگی تست A/B آنها برای آزمایش خطوط موضوعی مختلف، CTAها، تصاویر و موارد دیگر استفاده کنید تا بفهمید چه چیزی مخاطبان را برای کلیک کردن بر می انگیزد.

4.Adroll

ما قبلاً در مورد ترافیک ارگانیک صحبت کردیم، اما ترافیک پولی مطمئناً راهی عالی برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما است. Adroll هم هدف قرار دادن مشتریان بالقوه جدید و هم هدف قرار دادن مجدد مشتریان فعلی یا بازدیدکنندگان سایت را آسان می کند.

به ویژه، ما تبلیغات هدف‌گیری مجدد آنها را دوست داریم. هدف‌گیری مجدد یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش ترافیک مرتبط به وب‌سایت شما است و به شما بهترین شانس را برای تبدیل واقعی بازدیدکنندگان به شما می‌دهد ( در واقع شانس 70 درصد بهتر !) Adroll به شما امکان می‌دهد تبلیغات هدفمند استاندارد یا تبلیغات پویا را تنظیم کنید. در مورد آنچه بازدیدکننده در وب سایت شما به آن نگاه می کند.

بهترین از همه، Adroll فهرست تقریباً بی‌پایانی از گزینه‌های قرار دادن تبلیغات شما، از جمله در موتورهای جستجو، وب‌سایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی دارد. این به شما امکان می دهد مخاطبان خود را تقریباً در هر کجا که آنلاین هستند هدف قرار دهید، و این بسیار قدرتمند است!

5.Hootsuite

رسانه های اجتماعی محرک اصلی ترافیک برای بسیاری از وب سایت ها هستند. در واقع، توصیه می کنیم تجزیه و تحلیل خود را بررسی کنید تا ببینید اکثر بازدیدکنندگان شما از کجا سرچشمه می گیرند. آیا رسانه های اجتماعی یکی از بهترین منابع شماست؟ اگر نه، پتانسیل این را دارد. اگر اینطور است، می دانید که باید بسیاری از تلاش های بازاریابی دیجیتال خود را روی آن متمرکز کنید. در هر صورت، Hootsuite به شما کمک می کند تا آن را محقق کنید.

Hootsuite یکی از محبوب‌ترین ابزارهای زمان‌بندی رسانه‌های اجتماعی است و دلیل خوبی هم دارد. برنامه ریزی پست ها برای فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، لینکدین، پینترست و حتی یوتیوب را آسان می کند! یک پست را در یک زمان برنامه ریزی کنید یا از ابزار برنامه ریزی انبوه آنها برای برنامه ریزی صدها پست در یک زمان استفاده کنید. ما همچنین دوست داریم که آنها یک برنامه افزودنی Google Chrome دارند که به شما امکان می دهد محتوایی را که در هنگام مرور وب پیدا می کنید برنامه ریزی کنید. آنها پر کردن پلتفرم های اجتماعی خود را با محتوایی که ترافیک را به وب سایت شما باز می گرداند بسیار آسان می کنند. از آن بهره ببرید!

6. فیلمورا

بازاریابی ویدیویی همچنان بسیار محبوب است و راهی عالی برای الهام بخشیدن به ترافیک وب سایت است. در واقع، تحقیقات نشان می‌دهد که بازاریابانی که به ویدیو متکی هستند، به طور متوسط 41 درصد ترافیک بیشتری از جستجو نسبت به کسانی که هیچ بازاریابی ویدیویی انجام نمی‌دهند، دریافت می‌کنند. همه ما می توانیم موافق باشیم که ویدیو عالی است، اما اتفاقاً یکی از سخت ترین محتواها برای تولید است.

به جای استخدام تیمی از افراد برای ایجاد محتوای ویدیویی خود، به ابزاری مانند Filmora تکیه کنید و خودتان ویدیو بسازید! استفاده از نرم افزار ویرایش ویدیو آنها برای همه آسان است و همچنین دارای هزاران فیلتر، رسانه و کلیپ های صوتی هستند که می توانید از آنها نیز استفاده کنید. اگر می‌خواهید تلاش‌های بازاریابی ویدیویی خود را جدی بگیرید، به ابزاری مانند Filmora نیاز دارید تا به شما کمک کند. حتی اگر تجربه ویرایش ویدیو را داشته باشید، این ابزار ایجاد محتوای باکیفیت را برای شما آسان‌تر (و در نتیجه سریع‌تر) می‌کند و می‌توانید از آن در وب‌سایت و پلتفرم‌های اجتماعی خود استفاده کنید.

7.BuzzSumo

بازاریابی محتوا یکی دیگر از تاکتیک‌های ترافیکی است که احتمالاً قبلاً درباره آن می‌دانید و در حال مشارکت در آن هستید. محتوای باکیفیت باعث افزایش ترافیک به وب‌سایت شما می‌شود. کلمه کلیدی اینجاست؟ کیفیت. محتوا نه تنها از نظر وضوح باید باکیفیت باشد، بلکه خود موضوع نیز باید جذاب و جذاب باشد تا کاربران بخواهند آن را بخوانند، درباره آن نظر بدهند و به اشتراک بگذارند.

BuzzSumo تشخیص اینکه چه محتوایی در حال حاضر ترند است را برای برندها آسان‌تر می‌کند تا به شکل‌دهی استراتژی کمک کند. آیا شما یک سری پست وبلاگ در زمینه بازاریابی رسانه های اجتماعی می نویسید؟ عبارت را در BuzzSumo جستجو کنید تا ببینید محتوای برتر در آن موضوع چه هستند. این می تواند به شما در ایجاد محتوای خود کمک کند.

همچنین می‌توانید از این ابزار برای یافتن اینفلوئنسرهای مرتبط استفاده کنید که به طور بالقوه می‌توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و محتوای خود را تبلیغ کنید، که راه عالی دیگری برای افزایش ترافیک شماست. BuzzSumo این کار را بسیار آسان می کند و با ارائه بهترین نتایج تنها با چند کلیک در زمان شما صرفه جویی می کند.

8.  Stamped.io

وقتی به بررسی های محصول فکر می کنید، احتمالاً به این فکر می کنید که چگونه می توانند به شما در ایجاد فروش بیشتر کمک کنند . این کاملا درست است، اما آیا می دانستید که آنها همچنین می توانند به شما در افزایش ترافیک وب سایت نیز کمک کنند؟ ابزاری مانند Stamped می‌تواند به شما در جمع‌آوری نظرات و همچنین استفاده هوشمندانه از آنها برای کمک به اهداف بازاریابی مختلف از جمله افزایش ترافیک کمک کند.

Stamped به شما این امکان را می دهد که نظرات را مستقیماً در صفحات محصول وارد کنید. محتوای تازه و به روز شده سیگنالی به گوگل و سایر موتورهای جستجو است که محتوای شما جدید است (و بنابراین قدیمی یا نامربوط نیست). این می تواند به آن کمک کند تا رتبه بالاتری کسب کند، که می تواند منجر به افزایش ترافیک ارگانیک شود. نظرات شما همچنین می تواند به شما در رتبه بندی کلمات کلیدی نیز کمک کند، یک امتیاز اضافی که به SEO شما کمک می کند.

از نظر جمع‌آوری نظرات شما، Stamped همچنین باعث می‌شود تا کاربران شما بازخورد خود را آسان و راحت بنویسند، که شانس شما را افزایش می‌دهد که مشتریان شما برای شما نظر بگذارند. آنها همچنین با تمام پلتفرم های برتر تجارت الکترونیک از جمله Shopify، Woocommerce، BigCommerce و Magento ادغام می شوند. اگر یک فروشگاه تجارت الکترونیک دارید، باید کاملاً از نظرات کاربران استفاده کنید، و ابزاری مانند Stamped این کار را آسان می کند و تمام کارهای سخت را برای شما انجام می دهد.

9. الکسا

الکسا، ترافیک بیشتری برای من ایجاد کنید! آرزوی تو فرمان اوست خوب، نه دقیقا. اما ببند! الکسا ابزاری است (بله، ابزاری است که توسط آمازون توسعه یافته است) که به شما در ترافیک وب سایت شما کمک می کند. الکسا بسیاری از کارهای معمولی سئو را انجام می‌دهد، اما یکی از ویژگی‌هایی که ما واقعاً آن را دوست داریم، ویژگی «سایت‌های بالادست» است که به شما کمک می‌کند رقبای خود را با نشان دادن اینکه بازدیدکنندگان سایت‌شان از کجا آمده‌اند، قبل از ورود به وب‌سایتشان، درک کنید. این به شما ایده خوبی می دهد که تلاش های آنها در کجا متمرکز شده و نتیجه می دهد. اکثر ترافیک می تواند از مکان هایی مانند گوگل، رسانه های اجتماعی یا سایر وب سایت های محتوایی باشد.

از این اطلاعات برای راهنمایی استراتژی محتوای خود استفاده کنید. برای مثال، اگر رسانه‌های اجتماعی واقعاً برای رقیب شما خوب کار می‌کنند، می‌دانید که این فرصت برای شما نیز وجود دارد. الکسا یک ابزار عالی و آسان برای استفاده است که ما همیشه از آن قدردانی می کنیم.

10. ایمتل

در نهایت، مطمئناً نباید فرصت را از دست بدهید تا بازدیدکنندگان وب سایت خود را از طریق اعلان فشار وب مورد هدف قرار دهید. این بازدیدکنندگان قبلاً علاقه اولیه خود را به برند شما نشان داده‌اند، و این باعث می‌شود آنها به احتمال زیاد تبدیل شوند (همانطور که قبلاً ذکر کردیم).

فشار وب ارسال کمپین های هدفمند را که فوراً به دستگاه های دسکتاپ و تلفن همراه ارائه می شوند آسان می کند. مخاطبان خود را تقسیم بندی کنید و آنها را با توجه به اقدامات آنها در سایت شما و جایی که در طول سفر خریدار هستند، هدف گذاری کنید . شما فرصت‌های اتوماسیون زیادی با فشار وب دارید، از جمله هدف‌گیری مجدد گاری‌های رها شده ، تاکتیکی عالی که هم ترافیک و هم فروش شما را افزایش می‌دهد.

اعلان‌های فشاری دارای برخی از بهترین نرخ‌های کلیک هستند که آن را به گزینه‌ای عالی برای هر برندی که به دنبال افزایش ترافیک سایت است تبدیل می‌کند. خواه یک فروشگاه تجارت الکترونیک، وبلاگ نویس، شرکت مسافرتی یا هر چیز دیگری باشید، می توانید از اعلان های فشار وب بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *